Raport Regnerusa

Homoseksualiści domagają się "małżeństw" i cudzych dzieci dla siebie. Na zdjęciu transparent z parady równosci, Warszawa, 13.06.2015.

RAPORT MARKA REGNERUSA PO POLSKU

RAPORT

Ukazało się polskie tłumaczenie słynnego raportu prof. Marka Regenerusa z University of Texas w Austin. Raport pokazuje w jakim stopniu dzieci wychowywane przez homoseksualistów powielają homoseksualne wzorce. To oparte na największej próbie i najbardziej prawidłowe metodologicznie badanie pokazuje jakie skutki przynosi wychowanie dzieci przez gejów i lesbijki oraz jak niebezpieczna jest homoadopcja.

 

 

31% dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25% dzieci wychowywanych przez ojca geja podało, że było zmuszane do seksu wbrew swojej woli.

Średnio co 1/3 dzieci wychowywanych przez homoseksualnych rodziców (lesbijki lub gejów) zostaje homo- lub biseksualistami.

Udostępniamy do pobrania raport prof. Regnerusa:

Wersja polska, tłumaczenia Marka Margasińskiego  tutaj

Lub:  http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/Presentations0/14-06Regnerus.pdf

Wersja angielska raportu  tutaj

Lub:  http://www.markregnerus.com/uploads/4/0/6/5/4065759/regnerus_july_2012_ssr.pdf

OMÓWIENIA I TŁO RAPORTU REGNERUSA

Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą przebijać się przez język naukowych rozpraw polecamy:

Wywiad z dr Andrzejem Margasińskim, psychologiem, tłumaczem raportu o samym raporcie i okolicznościach jego powstania dla Fronda.pl.  Do przeczytania tutaj,

oraz

Komentarz i refleksje na marginesie raportu Marka Regnerusa

Marek Margasiński opisuje rozłam i cenzurę w amerykańskiej psychologii. Pisze o tym w jaki sposób Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne stało się narzędziem w rękach działaczy LGBTQ do tego stopnia, żo doprowadziło to do największego współczesnego konfliktu w środowisku amerykańskich psychologów i psychiatrów co skutowało powstaniem NARTH (Narodowe Stowarzyszenie Badania i Leczenia Homoseksualizmu). W odwecie na powstanie NARTH kolejne zarządy APA wprowadziły tematyczną i personalną cenzurę odmawiając członkom NARTH publikowania na łamach naukowych biuletynów towarzystwa.

Artykuł w „Fides et Ratio”do pobrania tutaj