Stop deprawacji w edukacji

704151039711440916253

baner manifestacja30082015

 

 

Obywatelska Inicjatywa Rodzin jest współorganizatorem manifestacji „Stop deprawacji w edukacji” która ma odbyć się  30 sierpnia b.r. o godz. 13:00

UWAGA: organizacja protestu została nieco zmieniona.

Manifestacja planowana początkowo na Plac Zamkowy nie może się tam odbyć i zostaje przeniesiona na Rynek Mariensztacki. Skorygowany plan jest następujący:

 

Godz. 12:00  Kościół św. Anny

Godz. 13:00  zbiórka na Krakowskim Przedmieściu i przejście na Rynek Mariensztacki.

 

Więcej informacji o planowanej manifestacji można znaleźć na internetowej stronie protestu:  stopdeprawacji.pl

 

Manifestujemy przeciwko planowanej przez MEN zmianie podstawy programowej wychowania do życia w rodzinie. Choć MEN nie określiło jasno jakie to mają być zmiany, ogólne nastawienie szefowej MEN i szereg istotnych poszlak sugeruje że będą to zmiany w duchu rewolucji seksualnej, zgodne m. in. z postulatami ideologów LGBTQ. 22 lipca szefowa MEN spotkała się z przedstawicielami środowisk LGBTQ i uzgodniła, że w szkołach będą prowadzone działania „antydyskryminacyjne” w tym przeciw tzw. „homofobii”. W zespole, który ma przygotowywać nową podstawę programową znalazły się osoby promujące seksualny permisywizm i postawy homo- i queer-seksualne wśród młodzieży. Przykłady z innych krajów UE, jak Francja, Niemcy czy Włochy dają wyobrażenie jak może wyglądać program edukacji seksualnej w duchu seksualnej rewolucji.

 

Kwestie te zostaną bliżej wyjaśnione w serii artykułów, które będziemy sukcesywnie zamieszczać poniżej.