Seksedukacja przedszkolna i jej skutki

Lewica prze w kierunku wprowadzenie edukacji seksualnej w przedszkolach. Zdaniem projektodawców „wiedza musi wyprzedzać doświadczenie”. Jakie doświadczenia seksualne przewidują oni dla przedszkolaków? Czego i jak można uczyć na tych zajęciach pokazują wzorce już stosowane w Niemczech i Szwajcarii. Okazuje się, że seksedukacja odbywa się także w Polskich przedszkolach.


 

Niemiecki podręcznik „„ABC małego ciała. Leksykon dla dziewczynek i chłopców” zawiera m.in. takie informacje-instrukcje:

„Dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne”,

„Łechtaczka znajduje się z przodu pomiędzy małymi wargami sromowymi. Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy”,

„Prezerwatywy można kupić w różnych kolorach, rozmiarach i gustach smakowych. Dzięki nim można zapobiegać ciąży, uniknąć zarażenia się chorobami”.

„Bycie lesbijką jest dla niektórych ludzi niezwyczajne, ale to jest zupełnie normalne. Tak jak można mieć ochotę na czekoladę, tak samo kobiety i mężczyźni mogą mieć ochotę na seks z samym sobą”.

Przedszkolna seksedukacj została wprowadzona w Niemczech wbrew woli rodziców jest przymusowa. Co więcej okazuje się, że seksedukacja tego rodzaju odbywa także już w Polsce. O tym wszystkim pisze Katarzyna Kawalewska na portalu wsumie.pl

http://wsumie.pl/tylko-u-nas/74241-siusiaki-i-pisie-w-przedszkolu

 

Podajemy linki do innych artykułów na ten temat z portalu wsumie.pl:

O skutkach wczesnego rozbudzenia seksualnego można przeczytać w artykule

http://wsumie.pl/rodzina/75546-oto-skutki-seksualizacji-dzieci

Jednak seks edukatorzy twierdzą, że oni wiedzą lepiej od rodziców jak należy wychowywać dzieci. W dobie rewolucji seksualnej rodzice są zbyt zacofani, żeby nadążyć za zmianami i powinni oddać dzieci w ręce seks edukatorów: O tym można przeczytać w artykule:

http://wsumie.pl/tylko-u-nas/75073-nie-ma-ucieczki-od-seksedukacji

Telewizja publiczna również propaguje seksedukację przedszkolną:

http://wsumie.pl/nie-przegap/75485-maja-nie-wierzyc-w-bociana