O ochronie rodziny i małżeństwa będzie decydował także Trybunał Konstytucyjny…

fasada2

…dlatego zasady, którymi się kieruje i jakość orzekania są bardzo ważne także z tego względu.  W kluczowym momencie mogą bowiem okazać się decydujące, podobnie jak zasady, którymi kierował się Sąd Najwyższy USA uznając za niekonstytucyjną normalną definicję małżeństwa.

Niestety zasady i jakość orzekania polskiego TK dają powody do obaw. Trybunał chce za wszelką cenę zachować możliwość blokowania rządowych ustaw. Łamanie prawa jakiego się przy tym dopuszcza pokazuje, że w swoich orzeczeniach wcale nie kieruje się chęcią jego przestrzegania . Liczy się dla niego  wyłącznie utrzymanie własnej pozycji politycznej.

Można się obawiać, że TK w obecnym kształcie może odrzucić jako niekonstytucyjne ustawy chroniące dzieci, rodzinę i małżeństwo przed zakusami lobby LGBTQ. Z drugiej strony może skwapliwie zaaprobować pochwalane przez UE rozwiązania zgodne z oczekiwaniami tego lobby.

Dlatego ważne jest byśmy jako społeczeństwo nie dali się zwieść propagandzie wmawiającej nam, że rząd łamie demokrację i praworządność. Są to kłamstwa służące przygotowaniom do obalenia rządu, kiedy tylko zaistnieje taka możliwość. Musimy zdawać sobie sprawę, że obecny rząd i większość parlamentarna są ostatnią zaporą przeciwko genderyzacji Polski. Dojście do władzy Nowoczesnej, PO, PSL poskutkuje przystąpieniem do intensywnej genderyzacji państwa, w tym systemu oświaty. W szkołach szybko będzie postępować seksualizacja  oraz zaburzanie seksualności dzieci i młodzieży. Nastąpi również niezwłoczna legalizacja homo-pseudo-małżeństw z prawem adopcji pod naciskiem UE, Trybunału w Strasburgu i przy aprobacie polskiego Sądu Najwyższego. Warto zwrócić uwagę, że te rewolucyjne poczynania będą jedynie realizacją obowiązujących już od roku zaleceń Konwencji Stambulskiej, rzekomo chroniącej kobiety i rodziny przed przemocą.

Jest to mało zauważany, ale niezmiernie ważny aspekt sporu o Trybunał Konstytucyjny. Dlatego warto rozpowszechniać wiedzę o łamaniu prawa jakiego dopuszczają się sędziowie TK oraz o zagrożeniu jakie stwarzają.

SPÓR O TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY ZOSTAŁ PRZEDSTAWIONY W  ULOTCE DO POBRANIA     TUTAJ