Ulotka z rzetelną wiedzą o LGBTQ. Nie tylko dla mieszkańców Gdańska

luzacki gej w slipkach pod tęczą

Forsowana przez prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Europejska Karta równości i związany z nią model na rzecz równego traktowania  wiąże się z rozpowszechnianiem wypreparowanego i łatwego do obalenia wizerunku osób nieheteronormatywnych, czyli obrazu ewidentnie fałszywego.

W taki właśnie sposób, w pracy Socjologia Seksualności. Marginesy (dostępnej TUTAJ), określił ten wizerunek sam Jacek Kochanowski, najwyższy autorytet środowisk LGBTQ w Polsce.

Żeby mieszkańcy Gdańska i całej Polski mogli poznać rzetelną wiedzę na temat LGBTQ, przygotowaliśmy ulotkę (do przeczytania i pobrania TUTAJ). Zachęcamy do jak najszerszego jej rozpowszechniania  w wersji PDF lub przez podawanie linku. Utrudni to lub uniemożliwi  rozpowszechnianie owego fałszywego, wypreparowanego wizerunku, co wydaje się być celem zabiegów obecnych władz Gdańska oraz wszystkich promotorów tzw. polityki i edukacji antydyskryminacyjnej, nazywanej również polityką i edukacją (dla) równości.

Jednak ulotka ta jest ważna nie tylko ze względu na gdańską debatę.  Prawda, którą ujawnia powinna być punktem wyjścia i bazą dla każdej debaty na temat „równości” w odniesieniu do LGBTQ. Bez uwzględnienia tych faktów debata o tzw. polityce antydyskryminacyjnej (zawsze kończącej się na „prawach” LGBTQ) jest zwyczajnym oszustwem. To jest zasadniczy powód dla którego zachęcamy wszystkich do rozpowszechnienia ulotki.

Ulotka zawierająca rzetelną wiedze o LGBTQ do otwarcia/pobrania –  TUTAJ.

___________________________

PROŚBA – APEL

Ulotka przedstawia ułamek informacji zgromadzonych przez kilka lat badania tej tematyki. Jeśli uważacie Państwo, że uzyskaliście dzięki niej ważną wiedzę pomocną w wyrobieniu sobie w tej materii zdania , rozważcie możliwość finansowego wsparcia regularnych prac nad gromadzeniem, analizowaniem i rozpowszechnianiem rzetelnej wiedzy na temat polityki „równości”, „różnorodności”,  gender ,  LGBTQ i współczesnego neomarksizmu. Apel z uzasadnieniem – TUTAJ.

___________________________________

Jeżeli zdecydujecie się państwo wesprzeć opisane wyżej badania  nad polityką „równości”, „różnorodności”, gender, LGBTQ i neomarksizmu, prosimy o wpłatę na konto:

Raiffeisen Polbank
Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza
Rachunek pomocniczy
46 1750 0012 0000 0000 2821 3859
Kampania Społeczna Promocji i Obrony Rodziny  OIR